Mantık ve Sevgiyi Birleştirdik

Kamu veya özel sektör fark etmez herkes üye olabilir.
vlilik sitesi olan Evlenirim.com sitesine ücretsiz üye olarak, evlenmek istiyorum diyen ya da arkadaşlık isteyen herkese ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve ciddi evlilik sitesi ya da arkadaşlık sitesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Evlenirim.com
Sosyal hesaplarınızda asla paylaşım yapmıyoruz

Evlilik İçin Hazır mısınız?

Evlenirim.com’da tanıştınız, aşık oldunuz, birlikte geçen sürenin sonunda evlenmeye karar verdiniz… Evliliğe karar vermeden önce kendinize sormanız gereken en önemli soru tanıştığınız eş adayıyla birlikte evlilik için ‘emin miyim?’ olmalı. İşte kendinizi hazır ve emin hissetmek için kendinize sorabileceğiniz sorular.

 

Bir mizah duygusu var mı?

İster erkek, ister kadın; herkes birlikte gülmekten hoşlandığı, mizah duygusuna sahip biriyle olmak ister. Bu bir ilişkinin sağlıklı gidişatı için çok önemlidir. Size en uygun eş adayını, gerçek profillerden oluşan, Türkiye’nin en güvenilir Ciddi Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi olan evlenirim.com adresinde bulabilirsiniz.
 

Sorumluluklarınız katlanacak

Evlilik özellikle kadınlar için ciddi bir sorumluluk demek. Evlilik ekstra enerji gerektirir. İster çalışıyor olun, ister ev kadını; eve geldiğinizde bir sürü iş sizi bekliyor olacak. Eşiniz bu sorumluluğu sizinle paylaşsa da yine de yükün büyük bir kısmını üzerinizde hissedeceksiniz. Bunlara hazır mısınız?

 

Evlilik acı-tatlı her şeyi paylaşmaktır

Hastalık, sağlık, mutluluk, Zenginlik, parasızlık… Bazen kendinizi verici taraf olarak hissedeceksiniz. Yaptıklarınıza karşılık bir şey alamıyor muşsunuz gibi gelecek belki. Evet evlilik bir şeyleri karşılık beklemeden yapmak olabilir ama unutmayın bu bir ayarsız terazi.

 

Evlilik birbirinden farklı iki kişinin dünyası

Siz titiz biri olabilirsiniz o dağınık, siz savurgan olabilirsiniz o tutumlu, siz sosyalleşmeyi sevebilirsiniz, o evde oturmayı… Çoğaltılabilecek bu binlerce örnek için hazır mısınız?

Rahatsız edici alışkanlıkları sevimli olarak görmeye çalışın. Sevdiğiniz insanı bütünüyle iyi, kötü özellikleri ile gerçekten kabul etmek için bir yol bulmalı ve hazır olmalısınız.